Touristenservice Wisła

Notizbuch (0)
    
Homepage » Attraktionen in der Umgebung » Radwanderwege » Zielony szlak rowerowy - Subtrasa Euroregionalna nr 13
 

Zielony szlak rowerowy - Subtrasa Euroregionalna nr 13

Kategorie
Radwanderwege,
 
Zielony szlak rowerowy - Subtrasa Euroregionalna nr 13
Fotogalerie sehen
 

Jeśli uwielbiamy rowerowe przejażdżki to Ustroń jest doskonałym miejscem, aby sprawdzić swoje umiejętności i spędzić czas na świeżym powietrzu. Tras jest tak wiele i są one tak różne od siebie zarówno pod względem długości jak i stopnia trudności, że każdy będzie miał szansę wybrać trasę odpowiednią dla siebie, swoich potrzeb i wymagań. Warto zwrócić uwagę na taką trasę jak Subtrasa Euroregionalna nr 13 czyli Zielony szlak rowerowy.

Szlak ten poprowadzi nas przez zabudowania Ustronia kolejno takimi ulicami jak Parkowa, Hutnicza, Partyzantów i Jelenica. Trasa doprowadzi nas w końcu do parkingu leśnego u stóp Małej Czantorii i choć będziemy w większości podążać drogą asfaltową musimy wiedzieć, że trasa ta jest nieco wymagająca. Przede wszystkim droga przez większość czasu wiedzie pod górkę, co może być nieco kłopotliwe dla osób o słabszej kondycji. Kiedy jednak już dotrzemy na wspomniany parking będziemy mogli odpocząć i posilić się ponieważ mieści się tam kilka drewnianych ławeczek i punkt gastronomiczny. Kiedy już odpoczniemy, możemy ruszyć dalej zielonym szlakiem w kierunku Cisownicy leśną drogą. Kiedy wjedziemy około 100 metrów w las natrafimy na początek znakowanego na żółto szlaku rowerowego, który prowadzi do Leszny Górnej i do zamku z Dzięgielowie.

Kiedy będziemy wracać do Ustronia spod Małej Czantorii warto zwrócić uwagę na przepiękne widoki. Istnieje możliwość udania się w drogę powrotną niebieskim szlakiem spacerowym czyli Szlakiem Jeleniczka. Jest to niezbyt stroma, choć miejscami kamienista trasa. Jest godna przejechania, bo pozwoli nam podziwiać przepiękną panoramę miejscowości i oczywiście samych gór.

Kommentare
 
In der Nähe
 
 
 
 
Fürs Wochenende
Konferenzen, Schulungen
Integrationsveranstaltungen
Für Aktive
Mit der Familie
mehr »
 

Wetter in Wisła

Temp.
0 °C
Regen 0.0 cm
Schnee 0.0 cm
Wind 0 km/h
  Einzelheiten »
 
 

Statistik


Gäste on-line: 3
Besuche heute: 212
Besuche insgesamt: 2938316
seit: 2012-10-11
Generierungszeit: 0.12
 
 

Sehen Sie auch


 
© 2007-2021 NaszaWisla.pl
Jegliche Rechte vorbehalten.
Wisła - wir präsentieren Hotels, Übernachtungen, Spa, Denkmäler und viel mehr...
Hotelisko.pl